общество это

Перегляд угод

Перегляд (ревізія) договору проводиться за допомогою поправок, змін, доповнень. Зміна змісту договору може мати місце лише за згодою учасників. Якщо учасники не домовилися про інше, то до перегляду договору застосовуються ті ж правила, що і до його висновку. Закон про міжнародні договори РФ не стосується перегляду договорів, але якщо керуватися його духом, то перегляд має здійснюватися у тому ж порядку, що й висновок. Це висновок підтверджується практикою.

Перегляд договору зазвичай здійснюється у зв'язку зі зміною обставин. На цей посилалася, приміром, декларація урядів США, Великобританії та Франції 1951 року про перегляді мирного договору 1947 р. з Італією. Після припинення існування Організації Варшавського договору був здійснений перегляд всієї системи політичних договорів між СРСР та колишніми учасниками Варшавського договору.

Пропозиція про зміну договору повинно доводиться до відома всіх учасників. Угода про зміну не пов'язує учасників договору, що не взяли цю угоду. Для них діє без змін договір. Якщо держава стає стороною в переглянутому договорі, то для нього обов'язковий тільки цей договір.

Багатосторонній договір може бути змінений у взаємовідносинах двох або декількох учасників за умови, якщо така можливість передбачена або принаймні не заборонена договором. При цьому зміну не повинно зачіпати права інших учасників і бути несумісним з цілями угоди.

движущие силы и субъекты исторического процесса


Навігація по сайту Розділи сайту